Facebook image

Karrier

IT Audit Szenior

Az RSM Hungary Könyvvizsgáló Kft. IT Audit Szenior kollégát keres IT audit csapatába. Informatikai területen szerzett diplomád van, és már van is pár év tapasztalatod IT auditokban? Több mint 4 érvünk van arra, hogy karriered az RSM Hungary megújult audit-csapatában folytasd!

  • Bár multinacionális cég vagyunk, mégis családias légkörben dolgozunk, 13. kerületi, az Év irodája díjat nyert, minden igényt kielégítő irodánkban.
  • Nálunk nyáron valóban el tudsz menni nyaralni hosszabb időre, és mellette hosszú hétvégékre is!
  • Ötleteidre, meglátásaidra nyitottak vagyunk. Vezetőink a pozíciódnak megfelelő felelősségi kört és gyors fejlődési lehetőséget biztosítanak számodra.
  • Könyvvizsgálati módszertanunk ötvözi az RSM nemzetközi hálózat minőségbiztosítási és könyvvizsgálati standardjait és a magyar szabályozásoknak megfelelő előírásokat. Nálunk széles körben szerezhetsz tapasztalatokat hazai és nemzetközi ügyfelekkel egyaránt.
  • +1  Versenyképes fizetéssel, bónuszokkal, és változatos irodai kényelmi szolgáltatásokkal várunk (irodai masszázs, AYCM kártya, egészségbiztosítás, céges rendezvények, saját fagyigép, borhűtő, kutyás iroda).

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Könyvvizsgálatot támogató IT auditok végrehajtásában
      1. folyamatok felmérése
      2. minta alapú tesztelés
      3. logikai hozzáférések ellenőrzése
      4. változáskezelés
      5. rendszerkapcsolatok ellenőrzése stb.);
  • IT tanácsadási feladatok támogatásába (NIS2, ISO27001 stb.)
  • Journal Entry Testing előkészítésében (adattisztítás);
  • Módszertanok kialakításának támogatásában;
  • Felkészítési, belső audit feladatok támogatásában.

Milyen kompetenciáidat értékeljük?

  • Felsőfokú végzettség vagy azonos tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • 2-3 év tapasztalat IT audit, IT biztonság vagy hasonló területen
  • Erős kommunikációs készségek
  • Önálló, proaktív gondolkodásmód

Nagyon örülnénk, ha még a következő ismereteid is meglennének:

  • Kockázatelemzési keretrendszerek ismerete (pl.: ISO31000);
  • Nemzetközi információbiztonsági szabványok ismerete (pl.: ISO27001, NIST 800-53, TISAX);
  • IT tanácsadási vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Adatelemző szoftverek ismerete (pl.: IDEA, ACL, Alteryx, PowerBI)

Mindezekért cserébe - a sokrétű és változatos munka mellett - nálunk hatékony, digitalizált, papírmentes munkavégzést támogató környezetre számíthatsz. A versenyképes bér mellett minden olyan eszközt biztosítunk, amelyre a munkád során szükséged lehet.

Hosszú távon elérhetővé válik számodra is kamatmentes lakáshitel programunk, kedvezményes albérleti lehetőségünk. Feltöltődésed és pihenésed minden hét év után 2 hónap fizetett szabadsággal (sabbatical) támogatjuk.

Hétköznapjainkon barátságos hangulatban szeretünk dolgozni, kollégáinknak igyekszünk számos kényelmi szolgáltatást nyújtania 2020-ban Év Irodája Nagyvállalti díjat nyert irodánkban. Instagram és Facebook karrier oldalainkon többet is megtudhatsz rólunk.

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink