Facebook image

Karrier

Junior technológiai tanácsadó

Az RSM Hungary Zrt. csapatába a dokumentum- és információ-menedzsment rendszerünk fejlesztésére és kliens oldali támogatására Junior technológiai tanácsadó munkatársat keresünk.

Milyen feladatokat szeretnénk rád bízni?

  • a rendszer zavartalan működésének biztosítása kliens oldalon
  • aktív részvétel új projekt bevezetésekben
  • felhasználóktól érkező kérdések megválaszolása, problémák megoldása
  • belső folyamatok fejlesztésében és rendszerszintű leképezésében való együttműködés
  • tudásbázis aktív építése; rendszerdokumentációk, felhasználói leírások készítése
  • feladatok precíz dokumentálása
  • folyamatos együttműködés a társterületekkel, valamint a háttértámogatást végző IT csoporttal

Mit várunk tőled?

  • folyamatban lévő, vagy befejezett gazdasági és/vagy informatikai tanulmányok
  • rendszerszemlélet
  • 0-1 éves tapasztalat helpdesk/desktop üzemeltetői területen
  • Ms Office magabiztos ismerete
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, jó együttműködő képesség
  • angol - középfok/kommunikációképes szint

Mit kínálunk?

  • szakmai fejlődés, változatos feladatok
  • folyamatos belső szakmai továbbképzés
  • összetartó, professzionális csapat
  • nyugodt munkahelyi körülmények
  • változatos, színes munkaidőn kívüli közös programok

Megbízható munkahely vagyunk, rugalmas szemléletmóddal, egyedi igények alapján támogatjuk munkavállalóinkat.

Modern és szerethető munkakörnyezetet biztosítunk a hatékony munkához. Hétköznapjainkon barátságos, családias hangulatban szeretünk dolgozni, kollégáinknak igyekszünk számos kényelmi szolgáltatást nyújtani, színes programokat szervezni. Fontos nekünk a munka-magánélet egyensúlya, szeretjük, ha kollégáinknak van lehetősége kikapcsolódni, feltöltődni. Kalandjainkat Instagram és Facebook Karrier oldalainkon tudod követni.

Ha #kíváncsi vagy ránk, nézd meg az irodánkban forgatott videót!

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink