Facebook image

Karrier

Bérügyviteli munkatárs

Dinamikusan bővülő ügyfélkörünk kiszolgálásához keresünk szakmája iránt elhivatott

Bérügyviteli

munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés, riportok készítése
  • Külföldi munkavállalók bérszámfejtése
  • Ki- és belépők teljes körű adminisztrációja
  • NAV részére történő bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretek
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban, szóban egyaránt
  • Évzárással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, minimum kétéves munkatapasztalat
  • Az adózási és társadalombiztosítási, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete
  • Cafetériarendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű informatikai MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzés

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Nexon bérszámfejtő program ismerete
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Jelentkezésedet emailben is elküldheted, önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével a job@rsm.hu e-mail címre várjuk.

RSM Hungary az Év Irodája Díj 2020 győztese!

Ha szeretnéd tudni  miért lett újépítésű dizájnirodánk a 2020-as Év Irodája verseny nyertese, nézz körül nálunk!

Kérdése van?
Forduljon hozzánk bizalommal!
Schepp Magdolna, RSM Hungary, HR-vezető

Schepp Magdolna

HR-igazgató

Telefon

Olvasd el szakmai anyagainkat szakértőinktől!

Szakmai tartalmaink